
Knott Beslag DesignPlato
fra 189 kr
Velg Farge
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Knott Plato er en flat knott fra Beslag Design med sjenerøs diameter.
Håndtaket kommer med to skruer som fungerer for samtlige skap som er 16-19 mm dype.
Egenskaper
| Varemerke | Beslag Design |
|---|---|
| Farge | Børstet Messing, Mattsvart, Rustfri Look |
| Diameter | 42 mm |
| Bredde | 24 mm |
| Høyde | 42 mm |
| Materiale | Aluminium |
| Serie | Plato |
| Produkttype | Knott |



