
Knott Beslag DesignRiff
fra59 kr
Velg Farge
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Knott Riff i ergonomisk utførelse med gripevennlig overflate.
Egenskaper
| Varemerke | Beslag Design |
|---|---|
| Farge | Matt Messing, Rostfri Look |
| Lengde | 21 mm |
| Diameter | 21 mm |
| Høyde | 21 mm |
| Dybde | 29 mm |
| Tykkelse Dør | 16-19 mm |
| Materiale | Aluminium |
| Design | Matt Messing, Rostfri Look |
| Serie | Riff |
| Produkttype | Knopp, Knott |


