Beskrivelse
Knott T Uniform fra Beslag Design er en elegant T-formet knott i massiv messing. T-formen gir et godt grep og passer perfekt på kjøkkenet, badet eller på garderobedøren.
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Beslag Design |
|---|---|
| Farge | Brun, Børstet Rustfri, Børstet Ubehandlet Messing, Mattsvart, Polert Messing |
| Lengde | 50 mm |
| Diameter | 50 mm |
| Høyde | 28, 36 mm |
| Dybde | 28, 36 mm |
| Tykkelse Dør | 19 mm |
| Materiale | Messing, Stainless steel |
| Serie | Gull, Svart, Uniform |
| Produkttype | Knott |
| Passende Tykkelse på Dør | 16-19 mm |





