
Bordben Habo602Høyde: 200 mm
60 kr/stLaveste totalpris 240,-
Høyde

602
Høyde: 200 mm4 st
240 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Koniskt bordben av stålrør med fast monteringsflate. Bordbenet har 25 mm diameter i topp og 13 mm i bunn. Høyden kan justeres ca 10 mm fra A-målet for å kompensere for ujevne underlag. Dette gjør at bordet står stabilt.
Egenskaper
| Varemerke | Habo |
|---|---|
| Art.Nr. | 14820 |
| Høyde | 200 mm |
| Justerbar | 20 mm |
| Farge | Nikkel |
| Materiale | Stål |
| Produkttype | Bordben |
| Bredde | 59 mm |
| Antall (stk/pakke) | 1 st/frp |
| EAN-nr | 7317900148200 |
| Nobb | 47485056 |
