
Hyllebrakett Home itT-ProfilHvit, 200x250 mm
97 kr
Prispresset
Farge: Hvit
Lengde
Bredde
Beskrivelse
Smart hyllebrakett fra Home-it . Lag et skrivebord, et lekebord for barna, eller en plass for hobbysysler. Denne bordstøtten har en T-profil og er laget av stål.
Produktbeskrivelse
Farge: Hvit - pulverlakkert
Mål: 200x250 mm
Belastning: maks. 250 kg
Farge: Hvit - pulverlakkert
Mål: 200x250 mm
Belastning: maks. 250 kg
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Home it |
|---|---|
| Art.Nr. | 16350 |
| Farge | Hvit |
| Lengde | 200 mm |
| Bredde | 250 mm |
| Størrelse | 200x250 mm |
| Type | Hyllebrakett |
| EAN-nr | 5708614163504 |
| Nobb | 52077741 |


