
Hyllebrakett Home itT-ProfilGalvanisert, 300x300 mm
146 kr
Prispresset
Farge: Galvanisert
Lengde
Bredde
Beskrivelse
Smart hyllebrakett fra Home-it . Lag et skrivebord, et lekebord for barna, eller en plass for hobbysysler. Denne bordstøtten har en T-profil og er laget av stål.
Produktbeskrivelse
Farge: Galvanisert
Mål: 300x300 mm
Belastning: maks. 250 kg
Farge: Galvanisert
Mål: 300x300 mm
Belastning: maks. 250 kg
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Home it |
|---|---|
| Art.Nr. | 16311 |
| Farge | Galvanisert |
| Lengde | 300 mm |
| Bredde | 300 mm |
| Størrelse | 300x300 mm |
| Type | Hyllebrakett |
| EAN-nr | 5708614163115 |
| Nobb | 49039272 |


