
Kause Home it2 stk
fra31 kr
Velg Lengde
- Midlertidig utsolgt
- Utleveringssted
- Fraktkostnad 195 kr
Beskrivelse
Kause Home it 2 stk.
Egenskaper
| Varemerke | Home it |
|---|---|
| Type | Kause |
| Materiale | Elforsinket |
| Antall | 2 st/frp |
| Farge | Krom |
| Bredde | 20, 25, 35 mm |
| Lengde | 30, 35, 50 mm |
| Passer til | Passer til Ø3 mm Vaier, Passer til Ø5 mm Vaier, Passer til Ø8 mm Vaier |
