
Møbelbeslag Home it4 stk
fra28 kr
Prispresset
Velg Design
- Midlertidig utsolgt
- Utleveringssted
- Fraktkostnad 195 kr
Beskrivelse
Møbelbeslag fra Home-it
Egenskaper
| Varemerke | Home it |
|---|---|
| Produkttype | Beslag |
| Materiale | Elforsinket |
| Farge | Krom |
| Antall (stk/pakke) | 4 st/frp |
| Design | Maxi, Mini |
| Bredde | 23, 30 mm |
| Bredde | 23, 30 cm |
| Høyde | 26, 41 mm |
