
P-Ledd Home itSkrue
fra31 kr
Velg Diameter
- Midlertidig utsolgt
- Utleveringssted
- Fraktkostnad 195 kr
Beskrivelse
P-Ledd Home it Skrue
Egenskaper
| Varemerke | Home it |
|---|---|
| Type | P-Ledd |
| Materiale | Elforsinket |
| Antall | 2 st/frp |
| Farge | Krom |
| Bredde | 20, 27 mm |
| Diameter | 4, 6 mm |
| Lengde | 42, 58 mm |
