Beskrivelse
Sjakler brukes som avtakbare ledd mellom løftekomponenter som stålwire, kjetting og andre typer løfteutstyr. De fleste delene som kan settes sammen med en sjakkel har en rund overflate.
Egenskaper
| Varemerke | Home it |
|---|---|
| Type | Sjakkel |
| Materiale | Elforsinket |
| Antall | 2 st/frp |
| Farge | Krom |
| Bredde | 25, 30 mm |
| Diameter | 6, 8 mm |
| Lengde | 38, 50 mm |

