


Slipphake Home itMini med Skruer
146 kr
Prispresset
- Midlertidig utsolgt
- Utleveringssted
- Fraktkostnad 195 kr
Beskrivelse
Slipphake Home it med Skruer
Egenskaper
| Varemerke | Home it |
|---|---|
| Art.Nr. | 20575 |
| Produkttype | Slipphake |
| Materiale | Elforsinket |
| Farge | Krom |
| Bredde | 50 mm |
| Bredde | 50 cm |
| Lengde | 2 mm |
| EAN-nr | 5708614205754 |
| Nobb | 56892413 |
