




Skapside Elfa
15% på Elfas prisliste
fra1 199 kr
Velg Farge
Velg Høyde
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad 199 kr
Beskrivelse
Skapsider i melamin som matcher fyllingene i dine skyvedører. De kan kappes til ønsket høyde eller dybde og festes enkelt i veggen med Monteringsvinkler eller Veggramme. Skapsiden har kantbånd langs ene siden, som er avrundet.
Egenskaper
| Varemerke | Elfa |
|---|---|
| Bredde | 675 mm |
| Materiale | Melamin |
| Tykkelse | 19 mm |
| Høyde | 2608, 3000 mm |
| Produkttype | Skapside |
| Farge | White, White avola |
| Produsentens Art.Nr. | 7906270613 |



