






Skapside ElfaWhite, H: 2608 mm
1 199 kr
Farge: White
Høyde

Skapside Elfa
White, H: 2608 mm1 199 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad 199 kr
Beskrivelse
Skapsider i melamin som matcher fyllingene i dine skyvedører. De kan kappes til ønsket høyde eller dybde og festes enkelt i veggen med Monteringsvinkler eller Veggramme. Skapsiden har kantbånd langs ene siden, som er avrundet.
Egenskaper
| Varemerke | Elfa |
|---|---|
| Art.Nr. | 45712678 |
| Bredde | 675 mm |
| Materiale | Melamin |
| Tykkelse | 19 mm |
| Høyde | 2608 mm |
| Farge | White |
| Produsentens Art.Nr. | 7906270613 |
| Produkttype | Skapside |
| EAN-nr | 7391828790659 |
| Nobb | 51488621 |


