








Skyvedører ElfaOriginal Standardmål 623x2350Speil
2 679 kr
Fylling 1

Original Standardmål 623x2350
Speil2 679 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Hjemlevering
- Fraktkostnad 199 kr
Beskrivelse
Skyvedører Original i Standardstørrelse 623x2350 mm med Profil i Sølv.
Gjør det enkelt å bygge en skyvedørsgarderobe med våre skyvedører i faste mål. Skyvedører krever ikke plass foran løsningen ved åpning som tradisjonelle garderober, noe som sparer plass som kan brukes til annet, for eksempel møbler. Løsningens totale høyde blir 2350 mm inkludert skinner. Kompletter med en andre dør og et skinnesett 1240 mm, for en løsning som passer til startkit 2 seksjoner. Legg til gavelsider hvis det ikke finnes noen sidevegg. Døren leveres med sølvfarget ramme og kan fås enten med fyll av hvit melamin (40002) eller klart speil (30001).
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Elfa |
|---|---|
| Art.Nr. | 261362 |
| Bredde | 623 mm |
| Profil | Sølv |
| Fylling 1 | Speil |
| Materiale | Speilglass |
| Høyde | 2350 mm |
| Antall Dører | 1 stk |
| Produsentens Art.Nr. | 261362 |
| Dybde | 29 mm |
| Serie | Original |
| Type | Standardmål |
| EAN-nr | 7315492613625 |
| Nobb | 56867258 |



