
Bærelist LundbergsWideSølv, 1000 mm
319 kr
Farge: Sølv

Wide
Sølv, 1000 mm 319 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Bærelisten Lundbergs Wide er tilpasset hengeskinne for fleksibel montering med minst mulig antall hull i veggen. Bærelisten skrus fast i veggen og kombineres med hengeskinner som man trekker til ønsket sideposisjon. Finnes i to lengder, men kan kuttes til ønsket lengde. 7 skruehull.
Egenskaper
| Varemerke | Lundbergs |
|---|---|
| Art.Nr. | 73015 |
| Farge | Sølv |
| Høyde | 49 mm |
| Dybde | 11 mm |
| Lengde | 1000 mm |
| Serie | Wide |
| Produkttype | Bæreliste |
| Materiale | Stål |
| EAN-nr | 7392118730157 |


