



Farge: Hvit
Lengde

Hengeskinne Elfa
Hvit, L: 1532 mm 175 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad 199 kr
Beskrivelse
Hengeskinnen hektes enkelt på bærelisten, så er det bara å bygge videre med knekter, hyller etc. Klikk-inn systemet fra Elfa monteres enkelt ved å kun feste Bærelisten i veggen, hekte på hengeskinnene og klikke hele garderoben på plass.
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Elfa |
|---|---|
| Art.Nr. | 451347432 |
| Farge | Hvit |
| Dybde | 23 mm |
| Lengde | 1532 mm |
| Bredde | 25 mm |
| Produkttype | Hengeskinne |
| Produsentens Art.Nr. | 427610 |
| Fungere til | Bærelist |
| Materiale | Stål |
| Modell | Klikk-Inn System |
| Antall (stk/pakke) | 1 st/frp |
| EAN-nr | 7315494276101 |
| Nobb | 57861614 |


