




Farge: Graphite
Lengde

Hengeskinne Elfa
Graphite, L: 2300 mm 289 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fri frakt!
Beskrivelse
Hengeskinnen hektes enkelt på bærelisten, så er det bara å bygge videre med knekter, hyller etc. Klikk-inn systemet fra Elfa monteres enkelt ved å kun feste Bærelisten i veggen, hekte på hengeskinnene og klikke hele garderoben på plass.
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Elfa |
|---|---|
| Art.Nr. | 451347439 |
| Farge | Graphite |
| Dybde | 23 mm |
| Lengde | 2300 mm |
| Bredde | 25 mm |
| Produkttype | Hengeskinne |
| Produsentens Art.Nr. | 427825 |
| Fungere til | Bærelist |
| Materiale | Stål |
| Modell | Klikk-Inn System |
| Antall (stk/pakke) | 1 st/frp |
| EAN-nr | 7315494278259 |
| Nobb | 57861886 |


