
Hengeskinne LundbergsWide 25 mm
fra 149 kr
utvalgte på
Kampanje
Velg Farge
Velg Lengde
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.

Hengeskinne Lundbergs Wide 25 mm er en skinne for veggmontering. Den henges på bæreListeen og trekkes til ønsket sideposisjon. For en mer stabil montering kan også den nedre delen av skinnen skrues fast i veggen. Skinnen kan kuttes til ønsket lengde, og avstanden mellom hver skinne bør ikke overstige 900 mm.
Varemerke
Beskrivelse
Hengeskinne Lundbergs Wide 25 mm er en skinne for veggmontering. Den henges på bæreListeen og trekkes til ønsket sideposisjon. For en mer stabil montering kan også den nedre delen av skinnen skrues fast i veggen. Skinnen kan kuttes til ønsket lengde, og avstanden mellom hver skinne bør ikke overstige 900 mm.
Egenskaper
| Varemerke | Lundbergs |
|---|---|
| Farge | Hvit, Sølv |
| Dybde | 25 mm |
| Lengde | 924, 1210, 1532, 2010, 2300 mm |
| Bredde | 25 mm |
| Serie | Wide |
| Produkttype | Hengeskinne |
| Fungere til | Hyllesystem |
| Materiale | Stål |

