
Velg Farge
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Universalglidelist Lundbergs Wide Mini er en kortere universalskinneListe som brukes til å feste skuffer i garderober eller lignende rom. Selges i par. Listen er justerbare i bredde og dybde. Skruer og fester er inkludert.
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Lundbergs |
|---|---|
| Farge | Hvit, Sølv |
| Høyde | 11 mm |
| Dybde | 10 mm |
| Lengde | 450 mm |
| Serie | Wide |
| Produkttype | Glidebrette |
| Fungere til | Hyllesystem |
| Materiale | Stål |
| Antall (stk/pakke) | 2 st/frp |


