
Uttrekksramme LundbergsWide
fra 386 kr
utvalgte på
Kampanje
Velg Farge
Velg Dybde
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Uttrekkbar ramme Lundbergs Wide er en uttrekkbar ramme for oppbevaringsbokser som festes i hengende eller veggskinne, alternativt veggfeste. Det er ikke nødvendig med noen ekstra Hylleknekt for montering. Passer for bokser på 427x427. Monteres i skinner med cc 450 mm avstand.
Egenskaper
| Varemerke | Lundbergs |
|---|---|
| Farge | Hvit, Sølv |
| Høyde | 57 mm |
| Dybde | 455, 594 mm |
| Bredde | 432, 440 mm |
| Serie | Wide |
| Produkttype | Uttrekkbar ramme |
| Fungere til | Uttrekksystem/Hyllesystem |
| Materiale | Stål |

