Beskrivelse
Veggskinne fra Elfa som skrus direkt på veggen og kompletteres med knekt for melaminhylle, melaminhyller og plugg-inn melaminhyller.
Den klassiske veggskinnen fra 1964, designet av Birger Sparring. Plasseringen av de to skruehullene gjør det enkelt å installere sammen med Elfas Plug-in melaminhyller.
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Elfa |
|---|---|
| Farge | Graphite, Hvit |
| Design | Birger Sparring |
| Dybde | 16 mm |
| Lengde | 316, 700, 1340, 1980, 2396 mm |
| Bredde | 25 mm |
| Produkttype | Veggskinne |
| Materiale | Stål |
| Modell | Hyllesystem |
| Antall (stk/pakke) | 1 st/frp |
| Bruksområde | Hobby og Hjemmekontor |
| Produsentens Art.Nr. | 400310, 400410, 400425, 400510, 400525, 400810, 400825, 402410 |
| Fungere til | Hyllesystem |



