
Veggskinne LundbergsWide 30 mmSølv, 710 mm
189 kr
Farge: Sølv
Lengde

Wide 30 mm
Sølv, 710 mm 189 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Veggskinne Lundbergs Wide 30 mm er en skinne for veggmontering. Den skrues fast i veggen og kan kuttes til ønsket lengde. Avstanden mellom hver hylle bør ikke overstige 900 mm.
Skinnen finnes i forskjellige utførelser.
Egenskaper
| Varemerke | Lundbergs |
|---|---|
| Art.Nr. | 73021 |
| Farge | Sølv |
| Dybde | 16 mm |
| Lengde | 710 mm |
| Bredde | 25 mm |
| Serie | Wide |
| Type | Vegghylle |
| Passer til | Hyllesystem |
| Materiale | Stål |
| EAN-nr | 7392118730218 |


