
Veggskinne LundbergsWide Sort 1 Par710 mm
197 kr/pk 219 kr/pk
Spar 10 %
Kampanje
27h igjen!

Wide Sort 1 Par
710 mm 197 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Veggskinne Lundbergs Wide Svart 1 Par er en skinne for veggfeste og skrus fast i veggen. Den kan kuttes til ønsket lengde. Avstanden mellom hver skinne bør ikke overstige 900 mm. Skinnen er overflatebehandlet i trendy matt svart farge. Selges i par.
Skinnet er tilgjengelig i forskjellige utførelser.
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Lundbergs |
|---|---|
| Art.Nr. | 74200 |
| Farge | Sort |
| Dybde | 20 mm |
| Lengde | 710 mm |
| Bredde | 30 mm |
| Serie | Wide |
| Produkttype | Vegghylle |
| Fungere til | Hyllesystem |
| Materiale | Stål |
| Antall (stk/pakke) | 2 st/frp |
| EAN-nr | 7392118742006 |
