
Endeplugg LundbergsWide Til Garderobestang
fra 170 kr/pkfra 189 kr/pk
Spar 10 %
Kampanje
28h igjen!
Velg Farge
Beskrivelse
Endeplugg Lundbergs Wide til Klesstang er en endeplugg for en stilig avslutning på klesstangen. Pluggene selges i par.
Egenskaper
| Varemerke | Lundbergs |
|---|---|
| Farge | Hvit, Sølv |
| Høyde | 115 mm |
| Dybde | 30 mm |
| Bredde | 70 mm |
| Serie | Wide |
| Produkttype | Endeplugg |
| Fungere til | Garderobestang |
| Materiale | Stål |
| Antall (stk/pakke) | 2 st/frp |


