
Feste for Garderobestang LundbergsVegg Wide 2-PkHvit
170 kr/pk 189 kr/pk
Spar 10 %
Kampanje
28h igjen!

Vegg Wide 2-Pk
Hvit 170 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Feste for garderobestang Lundbergs Vegg Wide 2-Pack er en feste for å montere klærstang mellom to vegger. Festet monteres med skruer og kan brukes i eksisterende garderobe. Selges i par. Skruer inkludert.
Egenskaper
| Varemerke | Lundbergs |
|---|---|
| Art.Nr. | 72087 |
| Farge | Hvit |
| Høyde | 150 mm |
| Dybde | 30 mm |
| Bredde | 75 mm |
| Serie | Wide |
| Produkttype | Klesstangshållare |
| Fungere til | Garderobestang |
| Materiale | Stål |
| Antall (stk/pakke) | 2 st/frp |
| EAN-nr | 7392118720875 |
