



Feste for Garderobestang LundbergsWide Stativ Hvit 2-Pk
169 kr/pk
Beskrivelse
Klesstangfeste Lundbergs Wide Stativ Hvit 2-Pack er en festeanordning for å montere klesstang mellom to bakstativ. Selges parvis.
Egenskaper
| Varemerke | Lundbergs |
|---|---|
| Art.Nr. | 72086 |
| Farge | Hvit |
| Høyde | 115 mm |
| Type | Klesstangshållare |
| Materiale | Stål |
| Passer til | Uttrekksystem |
| Serie | Wide |
| Dybde | 20 mm |
| Antall | 2 st/frp |
| Bredde | 90 mm |
| EAN-nr | 7392118720868 |

