


Holder for Garderobestang LundbergsWideHvit
189 kr
Beskrivelse
Holder Lundbergs Wide er en holder for klesstang som monteres på Hylleknektene fra 320 mm og oppover der det finnes et spor på undersiden. Skruer er inkludert.
Egenskaper
| Varemerke | Lundbergs |
|---|---|
| Art.Nr. | 72212 |
| Farge | Hvit |
| Høyde | 62 mm |
| Type | Klesstangshållare |
| Materiale | Stål |
| Passer til | Hyllesystem |
| Serie | Wide |
| Dybde | 35 mm |
| Antall | 1 st/frp |
| Bredde | 35 mm |
| EAN-nr | 7392118722121 |

