


- Midlertidig utsolgt
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Kleshengerlist Lundbergs Wide Samla Hvit er en smart list med 6 løkker som monteres i taket, skråtak, eller under en hylle for å utnytte små områder til nye lagringsmuligheter. Selges i par. Skruer inkludert.
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Lundbergs |
|---|---|
| Art.Nr. | 72127 |
| Farge | Hvit |
| Høyde | 30 mm |
| Dybde | 280 mm |
| Bredde | 20 mm |
| Serie | Wide |
| Produkttype | Klesstang |
| Fungere til | Hyllesystem |
| Materiale | Stål |
| Antall (stk/pakke) | 2 st/frp |
| EAN-nr | 7392118721278 |
