
Farge: Graphite
Høyde
Dybde Modulmål (cm)
Lengde
Beskrivelse
Knekt for tre-/melaminhylle som hektes på hengeskinne eller veggskinne. Anbefalt maks, jevnt fordelt, vekt 55 kg per knekt.
Dette produktet passer til Elfas Hyllesystem og Klikk-inn system .
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Elfa |
|---|---|
| Art.Nr. | 451672146 |
| Farge | Graphite |
| Høyde | 49 mm |
| Dybde Modulmål | <25 cm |
| Dybde | 13 mm |
| Lengde | 220 mm |
| Serie | Classic |
| Produkttype | Knekt |
| Produsentens Art.Nr. | 412225 |
| Fungere til | Veggskinner |
| Materiale | Stål |
| Modell | Hyllesystem |
| Bruksområde | Hobby og Hjemmekontor |
| EAN-nr | 7315494122255 |
| Nobb | 60040495 |



