Beskrivelse
Melaminhylle for Klikk-inn knekter. Klikkes enkelt på plass mellom 2 knekter uten bruk av verktøy.
Husk at innredningsdybde 50 totalt bygger 55cm inkludert bærelist, hengeskinne og knekt fra vegg.
Dette produktet passer til Elfas Klikk-inn system og Hyllesystem .
Dette produktet passer til Elfas Klikk-inn system og Hyllesystem .
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Elfa |
|---|---|
| Art.Nr. | 45656425 |
| Farge | Graphite |
| Høyde | 20 mm |
| Dybde Modulmål | 40 cm |
| Dybde | 420 mm |
| Bredde | 605 mm |
| Serie | Classic |
| Produkttype | Hylle |
| Produsentens Art.Nr. | 656425 |
| Fungere til | Knekter |
| Modell | Klikk-Inn System |
| Bruksområde | Klær og Sko |
| Materiale | Melamin |
| EAN-nr | 7315496564251 |
| Nobb | 60104952 |







