Beskrivelse
Hyllen er vannavstøtende og motstandsdyktig mot riper. Hylle i melamin på sponskive med kantlist på fire sider.
Dette produktet passer til Elfas Hyllesystem og Klikk-inn system .
Dokument
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Elfa |
|---|---|
| Art.Nr. | 454300337 |
| Farge | Graphite |
| Høyde | 19 mm |
| Dybde Modulmål | 30 cm |
| Dybde | 300 mm |
| Bredde | 1800 mm |
| Serie | Classic |
| Produkttype | Melaminhylle |
| Produsentens Art.Nr. | 4300337 |
| Fungere til | Knekter |
| Modell | Hyllesystem |
| Bruksområde | Hobby og Hjemmekontor |
| Materiale | Melamin |
| EAN-nr | 7315490000205 |
| Nobb | 60104957 |







