



Vendbar Metallhylle Elfa60Hvit, B: 598 mm D: 267 mm
309 kr
Farge: Hvit
Dybde Modulmål

60
Hvit, B: 598 mm D: 267 mm 309 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad 199 kr
Beskrivelse
Vendbar metallhylle som er perfekte for oppbevaring der det er liten plass. Kombiner med hyllebokser til oppbevaring av småting. Hyllene kommer i to dybder, den dypeste passer til magasinholdere og den grunneste passer til pocket-bøker.
Dette produktet passer til Elfas Hyllesystem og Klikk-inn system .
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Elfa |
|---|---|
| Art.Nr. | 453310 |
| Farge | Hvit |
| Høyde | 48 mm |
| Dybde Modulmål | 30 cm |
| Dybde | 267 mm |
| Bredde | 598 mm |
| Type | Metallhylle |
| Produsentens Art.Nr. | 453310 |
| Passer til | Hengeskinne |
| Materiale | Stål |
| Modell | Klikk-Inn System |
| Bruksområde | Hobby og Hjemmekontor |
| EAN-nr | 7315494533105 |
| Nobb | 47187613 |


