



Krok Beslag DesignBeltSkogsgrønn
309 kr
Farge: Skogsgrønn

Belt
Skogsgrønn 309 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.

Belt finnes i fem herlige farger, noe som gir deg muligheten til å skape uendelige kombinasjoner som gir liv til innredningen og skaper harmoni. Kroken er ikke bare en estetisk tiltalende detalj, men er også praktisk og lett tilgjengelig oppheng og organisering. Belt er konstruert med fokus på holdbarhet og robusthet for en enklere hverdag.
Varemerke
Beskrivelse
Belt finnes i fem herlige farger, noe som gir deg muligheten til å skape uendelige kombinasjoner som gir liv til innredningen og skaper harmoni. Kroken er ikke bare en estetisk tiltalende detalj, men er også praktisk og lett tilgjengelig oppheng og organisering. Belt er konstruert med fokus på holdbarhet og robusthet for en enklere hverdag.
Egenskaper
| Varemerke | Beslag Design |
|---|---|
| Art.Nr. | 373128-21 |
| Farge | Skogsgrønn |
| Høyde | 64,6 mm |
| Dybde | 22 mm |
| Lengde | 113,9 mm |
| Serie | Belt |
| Type | Krok |
| Materiale | Zamak |
| EAN-nr | 7316180027892 |





