Beskrivelse
Krok Beslag Design Nissan med ett klassisk design. Enkel 2-krok i matt svart perfekt for gangen.
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Beslag Design |
|---|---|
| Art.Nr. | 590028-21 |
| Farge | Krom |
| Høyde | 49 mm |
| Dybde | 28 mm |
| Bredde | 72 mm |
| Type | Krok |
| EAN-nr | 7316185900282 |






