
Krok Habo552Antikk
83 kr/stLaveste totalpris 166,-
Farge: Antikk

552
Antikk2 st
166 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Krok Habo 552 består av sink / zamak og har et fint sommerfuglmotiv. Bygger ut 35 mm.
Egenskaper
| Varemerke | Habo |
|---|---|
| Art.Nr. | 62961 |
| Farge | Antikk |
| Høyde | 35 mm |
| Dybde | 35 mm |
| Bredde | 60 mm |
| Produkttype | Krok |
| Materiale | Zink/Zamak |
| Antall (stk/pakke) | 1 st/frp |
| EAN-nr | 6420614024355 |
| Nobb | 28760312 |


