
Kroklist HaboMerkur 4-krok
fra 131 kr
Velg Farge
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Kroklist Habo Merkur 4-krok er laget av stål. Bygger ut 65 mm.
Egenskaper
| Varemerke | Habo |
|---|---|
| Farge | Hvit, Rustfri |
| Høyde | 150 mm |
| Dybde | 65 mm |
| Bredde | 385 mm |
| Produkttype | Kroklist |
| Materiale | Stål |
| Antall (stk/pakke) | 1 st/frp |


