
Krokrekke Elfa40
fra 109 kr/pk
Velg Farge
Beskrivelse
Utnytt plassen i din oppbevaringsløsning med en kroklist. Med krokrekken kan du få enkel tilgang til for eksempel skjerf, kjeder, vesker, belter og slips. Monteres på Knekt klikk-inn 40.
Egenskaper
| Varemerke | Elfa |
|---|---|
| Farge | Graphite, Hvit |
| Høyde | 47 mm |
| Dybde Modulmål | 40 cm |
| Lengde | 417 mm |
| Bredde | 36 mm |
| Serie | Classic |
| Produkttype | Krokrekke |
| Fungere til | Knekt |
| Modell | Klikk-Inn System |
| Bruksområde | Klær og Sko |
| Antall Kroker | 5 |
| Produsentens Art.Nr. | 473416, 473425 |
| Materiale | Stål |


