Beskrivelse
Bredde: 450 mm. Bygg ditt eget kurvstativ. Tverrstagene bestemmer bredden på kurvsystemet.
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Elfa |
|---|---|
| Farge | Graphite, Hvit |
| Høyde | 515 mm |
| Dybde | 25 mm |
| Bredde | 450 mm |
| Produkttype | Tverrstag |
| Fungere til | Gavel |
| Materiale | Stål |
| Modell | Kurvsystem |
| Produsentens Art.Nr. | 204014, 204026 |





