
Tverrstag LundbergsWide Grunnsett
fra 369 kr/pk
Velg Dybde
Beskrivelse
Tverrstag Lundbergs Wide Grunnsett er et tverrstag for å feste sammen stativsidene for å bygge et bakkstativ i ønsket størrelse. Selges i par, et øvre par og et skjøtepar i hver pakke.
Egenskaper
| Varemerke | Lundbergs |
|---|---|
| Farge | Hvit |
| Høyde | 10 mm |
| Bredde | 20 mm |
| Dybde | 351, 451, 551 mm |
| Materiale | Stål |
| Passer til | Uttrekksystem |
| Serie | Wide |
| Antall | 2 st/frp |
