



Hylleknekt LundbergsWide for TrådhylleHvit, 405 mm
79 kr
Farge: Hvit
Lengde

Wide for Trådhylle
Hvit, 405 mm79 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Hylleknekten Lundbergs Wide for Trådhylle er en spesiallaget Hylleknekt tilpasset for Lundbergs trådhyller. Disse blir enkle å montere ved å trykke fast i dedikerte festepunkter. Hylleknekten har også spor for å gi feste til klesstangholderen (tilbehør).
Egenskaper
| Varemerke | Lundbergs |
|---|---|
| Art.Nr. | 72146 |
| Farge | Hvit |
| Høyde | 12 mm |
| Lengde | 405 mm |
| Bredde | 79 mm |
| Serie | Wide |
| Type | Konsoll |
| Materiale | Stål |
| EAN-nr | 7392118721469 |


