



Avdeler Elfafor Meshkurv 185Graphite
209 kr
Farge: Graphite
Beskrivelse
Avdeler til meshkurv 185 er en avdeler for uttrekkbar meshkurv i Klikk-inn systemet. Klikkes enkelt på plass i valgfri loddrett posisjon. Selges i 2-pk.
Husk at innredningsdybde 40 totalt bygger 45cm inkludert bærelist, hengeskinne og knekt fra vegg.
Dokument
Egenskaper
| Varemerke | Elfa |
|---|---|
| Art.Nr. | 451149874 |
| Farge | Graphite |
| Høyde | 180 mm |
| Dybde Modulmål | 40 cm |
| Dybde | 431 mm |
| Bredde | 10 mm |
| Serie | Classic |
| Produkttype | Avdelare |
| Produsentens Art.Nr. | 223328 |
| Fungere til | Meshkorg |
| Materiale | Metall |
| Modell | Klick-In System |
| Antall (stk/pakke) | 2 stk/pk |
| Bruksområde | Klädförvaring |
| EAN-nr | 7315492233281 |
| Nobb | 56837143 |



