


Buksehenger LundbergsWide 600 mmSølv, 591 mm
849 kr
Farge: Sølv

Wide 600 mm
Sølv, 591 mm 849 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Buksehengeren Lundbergs Wide 600 mm i metall kan også brukes som tørkestativ. Hengeren monteres i vegg- eller hengeskinne, alternativt med veggfester (cc 450 mm).
Egenskaper
| Varemerke | Lundbergs |
|---|---|
| Art.Nr. | 73118 |
| Farge | Sølv |
| Høyde | 60 mm |
| Dybde | 367 mm |
| Bredde | 600 mm |
| Serie | Wide |
| Produkttype | Buksehenger |
| Fungere til | Hyllesystem |
| Materiale | Stål |
| Antall (stk/pakke) | 1 st/frp |
| EAN-nr | 7392118731185 |


