


Buksehenger LundbergsWide 600 mmHvit, 591 mm
674 kr 749 kr
Spar 10 %
Kampanje
55h igjen!
Farge: Hvit

Wide 600 mm
Hvit, 591 mm 674 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Buksehengeren Lundbergs Wide 600 mm i metall kan også brukes som tørkestativ. Hengeren monteres i vegg- eller hengeskinne, alternativt med veggfester (cc 450 mm).
Egenskaper
| Varemerke | Lundbergs |
|---|---|
| Art.Nr. | 72118 |
| Farge | Hvit |
| Høyde | 60 mm |
| Dybde | 367 mm |
| Bredde | 600 mm |
| Serie | Wide |
| Produkttype | Buksehenger |
| Antall (stk/pakke) | 1 st/frp |
| Fungere til | Hyllesystem |
| Materiale | Stål |
| EAN-nr | 7392118721186 |


