



Skjøtebeslag LundbergsWide 6-PkSølv
179 kr/pk
Farge: Sølv
Beskrivelse
Skjøtebeslag Lundbergs Wide 6-Pack lar deg skjøte to hylleplan på samme Hylleknekt. 6 stk/pakke, skruer inkludert.
Egenskaper
| Varemerke | Lundbergs |
|---|---|
| Art.Nr. | 73200 |
| Farge | Sølv |
| Høyde | 30 mm |
| Dybde | 110 mm |
| Bredde | 70 mm |
| Serie | Wide |
| Produkttype | Skjøtebeslag |
| Fungere til | Hyllesystem |
| Materiale | Stål |
| Antall (stk/pakke) | 6 st/frp |
| EAN-nr | 7392118732007 |



