



Slips- og Beltehenger ElfaUttrekkbar
439 kr
Beskrivelse
Uttrekkbar henger fra Elfa for oversiktlig oppheng av slips, belter og accessories. Klikkes enkelt fast under Trådhylle 40 eller Hyllekurv 40. Består av 20 stk kroker.
Egenskaper
| Varemerke | Elfa |
|---|---|
| Art.Nr. | 451012557 |
| Farge | Krom |
| Høyde | 120 mm |
| Dybde Modulmål | 40 cm |
| Dybde | 395 mm |
| Bredde | 143 mm |
| Serie | Classic |
| Produkttype | Slips og beltehenger |
| Fungere til | Hyllesystem |
| Produsentens Art.Nr. | 490980 |
| Modell | Klikk-Inn System |
| Bruksområde | Klær og Sko |
| EAN-nr | 7315494909801 |
| Nobb | 53025677 |

