Beskrivelse
Holder til garderobestang. Bruk garderobestangsholderen sammen med en knekt for trådhylle eller hyllekurv. Holderen plasseres i et spesiellt spor på knektens underside.
Ved behov for å skjøte deler to garderobestenger på en holder.
Garderobestang inngår ikke.
Garderobestang inngår ikke.
Dokument
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Elfa |
|---|---|
| Farge | Graphite, Hvit |
| Høyde | 77 mm |
| Dybde | 43 mm |
| Bredde | 35 mm |
| Produkttype | Holder til garderobestang |
| Fungere til | Klikk-inn knekter |
| Materiale | Stål |
| Modell | Klikk-Inn System |
| Bruksområde | Klær og Sko |
| Dybde | 43 cm |
| Antall (stk/pakke) | 1 st/frp |
| Bredde | 35 cm |
| Produsentens Art.Nr. | 470910, 470928 |



