


Meshkurv ElfaStandard 45Graphite, BxDxH: 427x527x185 mm
359 kr
Farge: Graphite
Høyde
Beskrivelse
Bredde: 427 mm, Dybde: 527 mm. Meshkurven gjør det mulig å også oppbevare småsaker. Finnes i tre høyder.
Egenskaper
| Varemerke | Elfa |
|---|---|
| Art.Nr. | 451149927 |
| Farge | Graphite |
| Høyde | 185 mm |
| Dybde Modulmål | 55 Standard cm |
| Dybde | 527 mm |
| Bredde | 427 mm |
| Serie | System 45 |
| Type | Meshkurv |
| Passer til | Uttrekksystem/Hyllesystem |
| Produsentens Art.Nr. | 145228 |
| Opptar antall glideskinner | 2 st |
| Materiale | Stål |
| Modell | Kurvsystem |
| EAN-nr | 7315491452287 |
| Nobb | 56844858 |



