Beskrivelse
Stift- og pluggsett fra Elfa som er beregnet for å feste en Plugg-inn melaminhylle i en knekt for melaminhylle. 6-pk.
Egenskaper
| Varemerke | Elfa |
|---|---|
| Farge | Graphite, Hvit |
| Høyde | 15 mm |
| Dybde | 100 mm |
| Bredde | 170 mm |
| Serie | Classic |
| Produkttype | Plugger |
| Fungere til | Knekt for melaminhylle |
| Materiale | Plast |
| Modell | Hyllesystem |
| Antall (stk/pakke) | 6 st/frp |
| Bruksområde | Hobby og Hjemmekontor |
| Produsentens Art.Nr. | 173010, 173025 |





