
Trådhyller LundbergsWide 427x527 mmSølv, 285 mm
389 kr
Farge: Sølv
Høyde

Wide 427x527 mm
Sølv, 285 mm 389 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Beskrivelse
Trådhyller Lundbergs Wide 427x527 mm er en klassisk trådkurv med standard dybde for oppbevaring. Den kan brukes i frittstående stativ med tverrstang 450 eller med universell glide-Liste i eksisterende garderobe. Kurven passer også til uttrekksramme 600. Høyden tar 2 skinner i stativsidene.
Egenskaper
| Varemerke | Lundbergs |
|---|---|
| Art.Nr. | 73047 |
| Farge | Sølv |
| Høyde | 285 mm |
| Dybde | 427 mm |
| Bredde | 527 mm |
| Serie | Wide |
| Produkttype | Trådhyller |
| Fungere til | Uttrekksystem |
| Materiale | Stål |
| EAN-nr | 7392118730478 |


