
Farge: Hvit
Høyde

Wide 527x527 mm
Hvit, 285 mm 359 kr
- Lagervare - Leveres normalt innen 5-10 hverdager.
- Utleveringssted
- Fraktkostnad beregnes i handlekurven.
Førpris er laveste pris siste 30 dager før kampanjestart.
Beskrivelse
Trådhyller Lundbergs Wide 527x527 mm er en klassisk trådkurv med standard dybde for oppbevaring. Den kan brukes i frittstående stativer med tverrstang 550 eller med universalskinneListe i eksisterende garderobe. Høyden tar 2 skinner i stativsidene.
Kundeomtale
Egenskaper
| Varemerke | Lundbergs |
|---|---|
| Art.Nr. | 72050 |
| Farge | Hvit |
| Høyde | 285 mm |
| Dybde | 527 mm |
| Bredde | 527 mm |
| Serie | Wide |
| Type | Trådhyller |
| Passer til | Uttrekksystem |
| Materiale | Stål |
| EAN-nr | 7392118720509 |


